Ballina Showbiz Befasojnë Xhensila dhe Besi, i kanë bërë këtë dhuratë vajzës vetëm një...

Befasojnë Xhensila dhe Besi, i kanë bërë këtë dhuratë vajzës vetëm një vjeçe

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak ditëve, vajza e Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj festoi ditëlindjen e parë.

Në këtë ditë, prindërit e saj kanë organizuar një festë tejet madhështore, përcjell ORAinfo.

Po në këtë ditë ata kanë vendosur që për heë të parë të publikojnë fytyrën e Ajkës.

Xhensila dhe Besi për ditëlindjen e parë i kanë bërë vajzës dhuratë një qen ndonëse ajo është vetëm një vjeçe./ORAinfo/

---- ----
-----