Ballina Showbiz Bebe Rexha vesh vello, nuse më të bukur moti nuk keni parë

Bebe Rexha vesh vello, nuse më të bukur moti nuk keni parë

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo padyshim është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

Bebe Rexha ka ndarë një video me vello.

Bebe Rexha ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me videon e publikuar në Instagram ku ajo shihet me një fustan nusërie, shkruan lajmi.net.

Ajo me shkrimin që ia ka bashkangjitur videos na bën të kuptojmë se është martuar.

“Dita më e bukur në jetën time, është nevojitur ta mbaj këtë sekret, por më shumë video dhe fotografi do të publikoj” kishte shkruar këngëtarja nga Dibra.

---- ---- ----
-----