Ballina Showbiz Bebe Rexha tregon diten me te keqe te saj

Bebe Rexha tregon diten me te keqe te saj

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha siç dhe duket nuk i ka pasë mirë problemet me shëndetin.

Ditë më parë ajo kishte marrë mjekim pasi ishte ftohur, por e ftohura i është rikthyer sërish këngëtares më e fortë.

Me anë të një postimi në Twiterr këngëtarja ka shpjeguar se ka përfunduar në spital dhe nuk do i’a uronte asnjërit kjo që po kalon ajo.

‘Unë përfundova në spital sot. U ftoha gjatë pushimeve. U mjekova me antibiotikë për 10 ditë, por e ftohura u rikthye edhe më e fortë. Unë nuk do i’a uroja askujt t’i ndodhte kjo. Dita më e keqe. Shpresoj që të bëhem më mirë. Qofshi të shëndetshëm dhe të lumtur. Ju dua të gjithëve”.

The post Bebe Rexha tregon diten me te keqe te saj appeared first on lajmi fundit – lajmi i fundit.

---- ----
----
----- ----
-----