Ballina Showbiz Bebe Rexha tërbon rrjetin me fotot e fundit, Noizy tërheq vëmendjen me...

Bebe Rexha tërbon rrjetin me fotot e fundit, Noizy tërheq vëmendjen me komentin e tij

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Lajmi i Fundit
Bebe Rexha tërbon rrjetin me fotot e fundit, Noizy tërheq vëmendjen me komentin e tij

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, ka sjellë sot imazhe tejet provokuese.

Ajo i ka shpërndarë fotot në rrjetin social Instagram, duke “ngritur” temperaturat.

Bukuroshja bionde u shfaq me të brendshme të kuqe, ndërsa pretendoi se po i përgatiste të dashurit mëngjesit.

Ndonëse rrallë herë ndodhë, por vëmendjen Bebe ia ka tërhequr edhe reperit shqiptar, Noizy.

Ky i fundit ka spikatur me një koment, që bëri një pjesë të madhe të fansave të mahniten nga mesazhi.

“Vakt i plotë dhe ëmbëlsirë”, ka shkruar reperi në koment.

Ndërkohë theksojmë se kjo nuk është hera e parë që Noizy shfaq ‘pëlqim’ ndaj artistes me prejardhje shqiptare.

Bebe Rexha tërbon rrjetin me fotot e fundit, Noizy tërheq vëmendjen me komentin e tij
Jonida Dama

---- ----
----
----- ----
-----