Ballina Showbiz Bebe Rexha e shkatërruar, këngëtarja publikon foto duke qarë

Bebe Rexha e shkatërruar, këngëtarja publikon foto duke qarë

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këto duket të mos jenë aspak ditë të mira për Bebe Rexhën. Këngëtarja ka publikuar një foto tregon se është pushtuar nga mërzia. Me sy të lyer me të zezë dhe duke qarë, kjo ka qenë selfie e Bebes.

Këngëtarja me famë botërore ka treguar se vuan nga çrregullimet bipolare. Kjo është një sëmundje e rëndë mendore që konsiston në luhatje të shpeshta humori.

Deri më tani gjithçka po shkonte mirë më Beben, per me sa duket asnjëherë nuk i dihet.

---- ---- ----
-----