Ballina Showbiz Bebe Rexha e “kall” për 28 Nëntor, iu bashkohet mërgimtarëve në New...

Bebe Rexha e “kall” për 28 Nëntor, iu bashkohet mërgimtarëve në New York

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Tayna i qet krejt jashtë, “çmend” fansat me këtë foto

Bebe Rexha iu bashkohet mërgimtarëve në paradën e organizuar për 28 Nëntor në New York.

Bebe Rexha ka bërë të ditur se po i bashkohet paradës për 28 Nëntor në New York.

Bebe Rexha është ndër artistet shqiptare të njohura botërisht për prejardhjen e tyre, ajo kurrë nuk harron të tregojë se nga ka ardhur, shkruan lajmi.

Duke uruar së pari festën e sotme (28 Nëntorin), ajo solli një imazh me Ava Max duke bërë shqiponjën me duar.

Ndërsa Bebe vazhdoi duke uruar Shqipërinë, Kosovën e duke mos harruar dhe të gjithë shqiptarët që gjenden në diasporë.

Ajo gjithashtu përmes Instastory-t bëri të ditur se do t`i bashkangjitej paradës së organizuar për nder të 28 Nëntorit në New York, nga mërgimtarët që jetojnë atje.

Dukej qartë se në familjen Rexha po mbizotëronte atmosferë festive, sepse Bebe ndau një video të vëllait të saj i cili ishte pajisur me plis në kokë dhe një shallë kuq e zi me shqiponjë dhe shkrimin se është shqiptar.

Tayna i qet krejt jashtë, “çmend” fansat me këtë foto

Tayna i qet krejt jashtë, “çmend” fansat me këtë foto

Tayna i qet krejt jashtë, “çmend” fansat me këtë foto

---- ---- ----
-----