Ballina Sport Bayern Munich – Hoffenheim / Ja formacionet zyrtare

Bayern Munich – Hoffenheim / Ja formacionet zyrtare

12
SHPËRNDAJE

Në orën 15:30, Bayern Munich pret në shtëpi skuadrën e Hoffenheim, për të zhvilluar ndeshjen e javës së 7-të të Bundesligës.

Bavarezët në pesë ndeshjet e fundit kanë marrë katër fitore dhe një barazim, ndërsa sot do të synojnë të mbajnë ritmin e fituesit.

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Bayern Munich – Hoffenheim:

The post Bayern Munich – Hoffenheim / Ja formacionet zyrtare appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.