Ballina Showbiz Bashkë me djalin e vajzën, Afërdita solli këngën më të bukur ndonjëherë

Bashkë me djalin e vajzën, Afërdita solli këngën më të bukur ndonjëherë

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Afërdita Demaku është këngëtarja e njohur kosovare.

Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera të muzikës popullore, përcjell ORAinfo.

Talentin për muzikën ajo po e trashëgon edhe tek djali dhe vajza e saj.

Sot, ajo ka publikuar këngën e parë bashkë me fëmijët e saj e që është një këngë dasmash./ORAinfo/

---- ---- ----
-----