Ballina Lajme nacionale Basha pritet me ovacione në Lezhë: Rama u vuri shqiptarëve duart në...

Basha pritet me ovacione në Lezhë: Rama u vuri shqiptarëve duart në fyt

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kryedemokrati Lulzim Basha është sot në qytetin e Lezhës ku u prit nga qindr a qytetarë me ovacione. Basha është duke zhvilluar takime me banorë dhe pronarë biznesesh duke bërë një xhiro edhe në qendër të qytetit.

Do punojmë si ekip t’ju çlirojmë nga ankthi dhe taksat e larta. Do largojmë oligarkinë dhe t’i shërbëjme qytetarëve. Të ndalim këtë të keqe. Lezha ka pasuri të jashtëzakonshme për zhvillim. Kemi planin për të ndihmuar biznesin e vogël, turizmin dhe të rinjtë. Do bëjmë një qeveri për të ndihmuar qytetarët jo veten. Do të jemi të gjithë bashkë.

 

The post Basha pritet me ovacione në Lezhë: Rama u vuri shqiptarëve duart në fyt appeared first on Abc News.

---- ----
-----