Ballina Lajme nacionale Basha prezanton kandidatet për deputete të PD: Grua e fortë, Shqipëri e...

Basha prezanton kandidatet për deputete të PD: Grua e fortë, Shqipëri e fortë

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Kryedemokrati Lulzim Basha ka ndarë në kopertinën e profilit të tij në Facebook një foto të kandidateve gra dhe vajza që synojnë një mandat në Kuvend nën siglën e PD pas 25 Prillit.

Basha e ka shoqëruar foton edhe me një mbishkrim domethënës.

“Grua e fortë, Shqipëri e fortë”, shkruan kryedemokrati Lulzim Basha./mv.abcnews.al

The post Basha prezanton kandidatet për deputete të PD: Grua e fortë, Shqipëri e fortë appeared first on Abc News.

---- ----
-----