Ballina Sport Barcelona ofron 4 lojtarë për të marrë shërbimet e Neymar

Barcelona ofron 4 lojtarë për të marrë shërbimet e Neymar

25
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Barcelona nuk heq dorë nga rikthimi i Neymar në Katalonjë. Edhe lojtari po e kërkon me ngulm diçka të tillë pasi nuk po ndihet mirë në Paris.

Siç raporton “Mundo Deportivo”, skuadra e Barçës është gati të sakrifikojë katër lojtarë aktual për të arritur tek braziliani. Për të arritur në një marrëveshje me PSG, katalanasit janë gati t’i ofrojë kartonët e 4 lojtarëve. Bëhet fjalë për, Coutinho, Rakitic, Dembele dhe Umtiti.

Neymar u ble nga parizienët për shifrën e 222 milion eurove nga skuadra e Barçës, që e bëri atë lojtarin më të shtrenjtë në histori, por këtë herë Barcelona nuk do të paguajë para, por do të ofrojë 4 lojtarë të saj.

The post Barcelona ofron 4 lojtarë për të marrë shërbimet e Neymar appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
-----