Ballina Sport Barcelona fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin

Barcelona fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin

33
SHPËRNDAJE

Rikthimi i Neymarit në Barcelonë dikur dukej vetëm ëndërr, por shumë shpejt do të bëhet realitet.

Zyrtarët e klubit spanjoll ndodhen në Paris për të finalizuar marrëveshjen me PSG-në. Barcelona do të ofrojë 100 milionë euro dhe Philippe Coutinho, për të rikthyer Neymarin në “Camp Nou”.

Siç duket Barcelona ka fituar garën me Real Madridin për të nënshkruar me brazilianin 27-vjeçar.

The post Barcelona fiton garën me Realin, zbulohet mega oferta për Neymarin appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

-----