Ballina AKTUALE Banorët e malësies të Bujanocit kritikojnë pozit dhe opozit (Foto)

Banorët e malësies të Bujanocit kritikojnë pozit dhe opozit (Foto)

168
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Banorët e malësies të Bujanocit kan kritikojnë pozitën dhe opoziten për mos pastrimin e rrugëve nga bora.

Tek ne edhe pse nuk na ka mbuluar rrugët bora, malësien e ka mbuluar të tërën, ata po ndjehen si të harruar nga pozita dhe opozita duke e parë malësien vetëm vendë për grumbullimin e votave thuhet nga banorët e malësies madje ata kan ironizuar me poziten dhe opoziten duke ja hapur rrugën me mjete vetanake, për fushat zgjedhore./BujanociNet/

----- ----