Ballina Lajme nacionale Banesa sociale në Prishtinë kaplohet nga zjarri

Banesa sociale në Prishtinë kaplohet nga zjarri

18
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë.

Një banesë është përfshirë nga zjarri në “Fushën e Pajtimit” në Prishtinë.

Nuk dihen rrethanat se si është shkaktuar zjarri si dhe deri më tani nuk është raportuar për të lënduar.

Me poshtë i gjeni fotot nga vendi i ngjarjes.

Kujtojmë qe ditë më parë në Prishtinë nga zjarri është përfshirë edhe një banesë.

Policia ka thënë se zjarri aty ishte shkaktuar gjatë punës së disa personave me rrymën.

Të cilët dyshohet se patën punë ilegalisht me rrymën.

---- ----
-----