Ballina Lajme nacionale Babë e bir humbin betejën me COVID-19

Babë e bir humbin betejën me COVID-19

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

 

Babë e bir, Isuf dhe Valon Rrahim nga Podujeva, brenda dy ditësh, humbën betejën me COVID -19.

Lajmin e ka bërë të ditur nënkryetari i Komunës së Podujevës, Nexhmi Rudari.

Nëpërmjet një shkrimi në Facebook, Rudari ka ngushëllar familjen Rrahimi dhe miqtë e viktimave./21Media

 

Jam thellësisht i pikëlluar për ndarjen nga jeta të dy anëtarëve të familjes Rrahimi nga Podujeva.

Babë e bir,…

Posted by Nexhmi Rudari on Monday, November 16, 2020

The post Babë e bir humbin betejën me COVID-19 appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----