Ballina Showbiz ‘Azra’ shfaqet me vello të bardhë, ‘Tezja Sheqere’ ja merr gjithë vëmendjen

‘Azra’ shfaqet me vello të bardhë, ‘Tezja Sheqere’ ja merr gjithë vëmendjen

22
SHPËRNDAJE

Dy aktoret janë shumë të dashura më rolet e tyre.

Njëra ndër aktoret më të njohura dhe të dashura për publikun është Alina Boz.

Ajo së fundmi është bërë e njohur edhe për publikun shqiptar përmes rolit të “Azrës”, shkruan rtv21.

Ajo duke qenë se ka numër të madh të fansave anë e mbanë botës po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Kur jemi te imazhet, së fundmi aktorja ka hedhur në instastory për 1 milion e 500 mijë ndjekësit e saj në instagram një imazh të bukur.

Në fotografinë e hedhur, “Azra” shihet me një personazh mjaft të dashur për publikun nga seriali “Mos ma lësho dorën”.

Bëhet fjalë për gjyshen Feride apo Seray Gözler, të cilën “Azra” e quan “Tezja Sheqere”.

Në imazhin e publikuar, aktoret duken të qeshura, teksa kuptohet që fotografia është pjesë e ndonjërës prej episodave të serialit.

-----