Ballina Showbiz ‘Azra’ shfaqet me vello të bardhë, ‘Tezja Sheqere’ ja merr gjithë vëmendjen

‘Azra’ shfaqet me vello të bardhë, ‘Tezja Sheqere’ ja merr gjithë vëmendjen

26
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy aktoret janë shumë të dashura më rolet e tyre.

Njëra ndër aktoret më të njohura dhe të dashura për publikun është Alina Boz.

Ajo së fundmi është bërë e njohur edhe për publikun shqiptar përmes rolit të “Azrës”, shkruan rtv21.

Ajo duke qenë se ka numër të madh të fansave anë e mbanë botës po publikon imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Kur jemi te imazhet, së fundmi aktorja ka hedhur në instastory për 1 milion e 500 mijë ndjekësit e saj në instagram një imazh të bukur.

Në fotografinë e hedhur, “Azra” shihet me një personazh mjaft të dashur për publikun nga seriali “Mos ma lësho dorën”.

Bëhet fjalë për gjyshen Feride apo Seray Gözler, të cilën “Azra” e quan “Tezja Sheqere”.

Në imazhin e publikuar, aktoret duken të qeshura, teksa kuptohet që fotografia është pjesë e ndonjërës prej episodave të serialit.

---- ---- ----
-----