Ballina Showbiz Azra dhe Xhenku vizitojnë Feriden edhe jashtë serialit, kaq shumë po e...

Azra dhe Xhenku vizitojnë Feriden edhe jashtë serialit, kaq shumë po e duan

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që janë rolet e Azrës, Xhenkut e Ferides ato më të rëndësishmet.

E këto personazhe gëzojnë raporte të mira edhe jashtë serialit ku takohen shpesh./ORAinfo/

---- ----
-----