Ballina Showbiz Azra dhe Xhenku të dashur edhe pas serialit? Shikoni si përqafohen kur...

Azra dhe Xhenku të dashur edhe pas serialit? Shikoni si përqafohen kur takohen

64
SHPËRNDAJE

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

E duket se ata të dy gëzojnë raporte shumë të mira edhe pas serialit dhe mediet turke flasin për një raport më shumë se vetëm miq.

Këtë po e dëshmon edhe fotoja ku ata shfaqen të përqafuar./ORAinfo/

-----