Ballina Showbiz Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur...

Azra dhe Xhenku të dashur edhe në realitet? Shikoni çka bëjnë kur takohen

191
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

E duket se ata të dy gëzojnë raporte shumë të mira edhe pas serialit dhe mediet turke flasin për një raport më shumë se vetëm miq.

Këtë e dëshmojnë edhe imazhet ku ata shihen të përqafuar pasi janë takuar./ORAinfo/

---- ---- ----
-----