Ballina Showbiz Azra dhe Xhenku martohen, publikohen foto të rralla nga prapaskenat e serialit

Azra dhe Xhenku martohen, publikohen foto të rralla nga prapaskenat e serialit

218
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Seriali ‘Mos ma lësho dorën’ po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar si në Turqi ashtu edhe jashtë saj.

Ai po transmetohet edhe për publikun shqiptar ku po bëhet tejet i pëlqyer, përcjell ORAinfo.

Sigurisht që janë rolet e Azrës dhe Xhenkut ato më të rëndësishmet dhe më të pëlqyerat.

Ata në serial janë të dashur dhe në fund ata martohen.

E në internet tani qarkullojnë foto nga martesa e tyre në serial./ORAinfo/

---- ----
----
----- ----
-----