18.9 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Autorët Postime nga Redaksia 1

Redaksia 1

24313 POSTIME 0 KOMENTET

Një burrë si Iliri, kështu kujdeset për Gilin

Këngëtarja e njohur Gili pozon nga pushimet, kështu kujdeset bahskëshorti i saj, Iliri për të. Është këngëtarja e vetme që i qëndroi besnike publikut si...

Ish-presidenti Clinton: Kosova është krenaria ime, e dua këtë vend

Ish-presidenti amerikan Bill Clinton ka ngritur të gjithë në këmbët kur mori fjalën. Ai tha se Kosova është krenaria e tij dhe se e...

Thaçi: Kosova është mburrja dhe krenaria jonë

Ka nisur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së trupave të NATO-s. Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim...

Përlotet Bill Clinton, qytetarët e Kosovës e thërrasin emrin e tij

Ka nisur ceremonia shtetërore për nderë të 20 vjetorit të çlirimit të Kosovës dhe hyrjes së turpave të NATO-s. Në momentin kur moderatorja ka përshëndetur...

Pamje madhështore, Logoja e NATO-s në ceremoninë e 20-vjetorit të çlirimit

Republika e Kosovës po e shënon 20 vjetorin e çlirimit dhe hyrjen e forcave të NATO-s. Tani ka nisur edhe ceremonia e këtij manifestimi e...

Diçka e pazakontë ju ka ndodhur këtyre 6 maturantëve në Medvegjë!

Duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Armend Sahiti, Rigon Mustafa, Leonit Dema, Ilire Murati, Rejonita Dalipi, Liridon Rama, janë gjashtë maturantët e vetëm...

LIVE/ Bill Clinton pritet me ovacione: E dua Kosovën, është nderi...

Ka nisur me emocione ceremonia për 20-vjetorin e Clirimit të Kosovës. Ky tubim po mbahet në sheshin “Skënderbeu”, ku po marrin pjesë edhe ish presidenti...

Balla pret delegacionin gjerman: Bundestagu mbështet hapjen e negociatave

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla deklaron se një  numër i madh deputetësh në Bundestagun gjerman mbështesin rekomandimin e Komisionit Europian për...

Doza e duhur e jodit për shëndetin e tiroides, ja ushqimet...

Mungesa e jodit pengon gjendrën e tiroides të prodhojë hormone të mjaftueshme për rritjen, metabolizmin dhe shumë procese të tjera të rëndësishme. Në mungesë të...

Kadri Veseli futet mes Ramës dhe Metës, kurse Palmer qëndron në...

Festimet për nder të 20-vjetorit të çlirimit të Kosovës që po mbahen në Prishtinë kanë bërë bashkë sot kryeministrin Edi Rama dhe presidentin Ilir...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë