12.6 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Autorët Postime nga Redaksia 1

Redaksia 1

22401 POSTIME 0 KOMENTET

Si të bëheni miliarderë brenda natës? Ua tregon modelja që doli...

Kinsey Wolanski, modelja ruse që ndërpreu për disa çaste ndeshjen kur u fut në fushë me kostum banjoje që promovonte kanalin pornografik të të...

Çitaku ia kujton Daçiqit se çka mund t’i ndodh në Amerikë...

Serbia ka nisur një fushatë përmes kartëmonedhave kundër Kosovës. Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Vlora Çitaku, i ka cituar kryediplomatit...

Kina hedh hapin e madh, licencon 5G për katër operatorët vendas

Ministria Kineze për Industrinë akordoi ditën e Enjte katër licenca 5G për operatorët shtetërore China Telecom, China Mobile, China Unicom dhe China Broadcasting Network...

Lajm i keq për prindërit, Kosova s’ka asnjë kardiokirurg për fëmijë

Kosova s’ka asnjë kardiokirurg për fëmijë. Fëmijët me sëmundje të zemrës vit pas viti po u drejtohen shteteve tjera për shërim, për shkak se në...

Fatmir Limaj e Shpend Ahmeti pa rol udhëheqës në dialog, vetëm...

Delegacioni shtetëror pa rol udhëheqës në dialog. Në ekipin që do ta përfaqësojë Kosovën në Samitin e Parisit do të ftohen vetëm për “dekor”...

Parashikimi i motit për sot, a do të ngritën temperaturat?

Parashikimi i motit për sot. Gadishulli i Ballkanit vazhdon të jetë në ndikimin e masave ajrore të paqëndrueshme të cilat do të influencojnë në...

Fushata me monedha, amerikania ia ‘mbyll gojën’ Dacicit

Seribia e ka nisur një fushatë të ashpër kundër Kosovës. Fushatës “Kosovo is Serbia” të mbështetur nga ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçqit po...

Xhavit Haliti paralajmëron se Kosova nuk do të shpëtojë lehtë nga...

Nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Xhavit Haliti, ka thënë se Kosova nuk do të shpëtojë lehtë nga Asociacioni i komunave me shumicë serbe. Duke folur...

Kryeministri Haradinaj takohet sot me kancelaren Merkel, ja çka bisedojnë

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj po qëndron në Berlin në vizitë njëditore ku do të takohet me kancelaren gjermane Angela Merkel. Haradinaj tha se ky...

Mitrovicë: Vetura godet dy këmbësorë

Dy këmbësorë janë goditur nga një veturë në Mitrovicë, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor. Zëdhënësi i Policisë Rajonale, Avni Zahiti, ka thënë se...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com