32.2 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Autorët Postime nga Redaksia 1

Redaksia 1

23901 POSTIME 0 KOMENTET

Çmenduri nga Turqia/ Turistëve britanikë i kërkohen 43 paundë për një...

Turistëve britanikë në Turqi po i kërkohen 43 paundë për një racion qebap dhe 65 paundë që të notojnë në det. Lajmin e përcjell Daily...

COVID-19/ FBI paralajmëron: Kujdes nga testet e rremë, ja si po...

Byroja Federale në SHBA ka bërë apel tek të gjithë njerëzit për të pasur kujdes nga testet e rreme. “Mashtruesit vazhdojnë të përfitojnë nga...

Befason Vuçiç: I gatshëm të takohem me Thaçin nëse…

​ “Jam gati të takohem me Thaçin, nëse liderët në Prishtinë vendosin të jenë pjesë e delegacionit për bisedimet e ardhshme” deklaroi presidenti i Serbisë...

Punon në ministri, infektohet me Covid-19 këngëtari shqiptar

Këngëtari i njohur, njëkohësisht punonjës në Qeverinë e Kosovës Yll Valla, është infektuar me koronavirus. Media kosovare, IndeksOnline mëson se Ylli Valla, zyrtar në Ministrinë...

Ishte iniciator i protestave masive në Iran, dënohet me vdekje gazetari

Irani ka dënuar me vdekje gazetarin Ruhollah Zam për shkak se puna dhe veprimtaria e tij online frymëzuan protestat masive të vitit 2017. Zam...

Gjykata Kushtetuese/ Apeli i Kim dhe Soreca: Koha që institucionet...

Ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim dhe ambasadori i BE-së, Luigi Soreca ishin paraditen e sotme (30 qershor) në Gjykatën Kushtetuese. Takimi vjen pak kohë...

Akuza për Thaҫin/ Sputnik rus: Karotë për Vuҫic, po u dënua...

Portali i Kremlinit, Sputnik ka publikuar një analizë, duke ju referuar komenteve perëndimore, sipas të cilëve akuza ndaj Hashim Thaҫit nuk është gjë tjetër...

Fjalëkryqi i komplikuar politik i Kosovës pas paralajmërimit të Hashim Thaҫit

Deklarata e Hashim Thaҫit, e para pas njoftimit të Prokurorisë Speciale se ai është nën hetim, ishte realisht shpallja e dorëheqjes së tij, sapo...

I shprehu dashurinë vajzës së Assadit, ushtarit sirian i ndodh e...

Ushtari sirian Yazan Soltani është zhdukur në mënyrë të befasishme, pasi kishte publikuar disa video ku i shpreh haptazi dashurinë vajzës së presidentit sirian...

Arrinte orgazmë duke vrarë me kazmë viktimat, historia e vrasës që...

Karla Faye Tucker, në momentin që do i injektoheshe ilaçi vdekjeprurës në krevatin e vdekjes, filloi të qeshte. 38-vjeçarja u dënua me vdekje në...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com