19.4 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Autorët Postime nga Redaksia2

Redaksia2

302 POSTIME 0 KOMENTET

” Alternativa Demokratike Shqiptare – Lugina e Bashkuar” do të garojë...

" Alternativa Demokratike Shqiptare - Lugina e bashkuar", e vetmja forcë politike autoktone nga Bujanoci dhe Presheva që do të luftojnë për të hyrë...

Konkurs për bizneset lokale të Komunës së Bujanocit

Komisoni për ndarjen e subvencioneve për biznese dhe bujqësi, nga donacion i Qeverisë së Kosovës, shpall: K O N K U R S Ftohen bizneset lokale...

UDSH përfundon me sukses mbledhjen e nënshkrimeve për pjesëmarrje në zgjedhjet...

Unioni Demokratik Shqiptar në Komunën e Bujanocit ka përfunduar me sukses grumbullimin e nënshkrimeve për Listën Zgjedhore e cila do të quhet "UNIONI DEMOKRATIK...

Që nga shtatori filloristët e Luginës do të përdorin të njëjtat...

Kryetari i KKSH-së Ragmi Mustafa, ka njoftuar sot opinionin dhe nxënësit e shkollave fillore në Luginë, se nga shtatori ata do të përdorin të...

TË GJITHË ATA QË KANË QENË NË VETË-IZOLIM DERI SOT PËR...

Izolimi i të gjithë personave që kanë hyrë deri më tani në Serbi, dhe është vendosur për ta për 14 ditë vetë izolim, sepse...

Sot, Qeveria e Serbisë vendos për detajet kryesore për udhëtime dhe...

Qeveria e Serbisë vendos për detajet kryesore për udhëtime dhe kalimet kufitar Në seancën e sotme, Qeveria e Serbisë duhet të marrë parasysh rekomandimet e...

Nesër mblidhet Shtabi i Krizave në Beograd për të diskutuar për...

Kryeministrja e Republikës së Serbisë, Ana Brnabić, deklaroi se numri i personave të infektuar me koronavirus në Vranje u shtua edhe sot, por që...

Listat e kandidatëve për Këshilltar Komunal të PVD, PD dhe APN

Komisioni Komunal Zgjedhor në Bujanoc, deri më tani ka shpallur shtatë (7) lista pjesëmarrëse për zgjedhjet lokale të 21 qershorit.  Farush Islami, kryetar i Komisonit...

Shtabi i krizave në Serbi po e diskuton për ta bërë...

Nëse në dhjetë ditët e ardhshme ka një kërcim më drastik në numrin e të infektuarve me virusin korona, vëmendja më serioze i jepet...

Çertifikohet lista zgjedhore e APN-së, edhe UDSH zyrtarish ka mbledhur nënshkrimet...

Alternativa për Ndryshim ka dorëzuar Listën Zgjedhore në Komisionin Komunal Zgjedhor. Lista Zgjedhore „ Alternativa për Ndryshim -Arbër Pajaziti„ është dorëzuar me mbështetjen e 1.465...
- E Sponsoruar -

Artikujt e zgjedhur..

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com