Ballina Showbiz Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e...

Atifetja shfaqet sërish me pamje të re, po duket një zonjë e vërtetë

258
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj

Atifete Jahjaga është ish-presidentja e Kosovës.

Ajo është njëra ndër politikanet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj

Atifetja përfolet edhe për pamjen e saj të jashme.

Ish-presidentja bën shumë ndryshime në pamje e edhe sonte ajo po duket ndryshe dhe bukur./ORAinfo/

Ҫfarë ka ndodhur me të? Shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar Rina Balaj

---- ---- ----
-----