Ballina Showbiz ‘Asu’ aktorja më e bukur turke, e dëshmon me këtë foto

‘Asu’ aktorja më e bukur turke, e dëshmon me këtë foto

152
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është një aktore dhe modele shumë e njohur turke.

Rolet e Melisa Pamuk u bënë tejet të njohura brenda dhe jashtë kufijve turk, përcjell ORAinfo.

----

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Asusë’ në serialin ‘Kara Sevda’.

Asu njihet si një prej aktoreve më të bukura turke.

E këtë ajo po e dëshmon me imazhin e fundit që e ka publikuar në Instagram./ORAinfo/

----- ----