Ballina Lajme nacionale Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Astrit Ahmeti ka nevojë urgjente për ndihmën tonë.

Astriti është diagnostifikuar me sëmundjen Leukemi Akute dhe është duke u trajtuar në Turqi.

Shërimi i tij kushton 110 mijë euro, shumë të cilën familja nuk e ka.

Ju mund të kontribuoni përmes llogarisë bankare në Raiffaisen Bank, por edhe të dërgoni sms në numrin e Valës, 55101.

Çdo cent nga ju ka vlerë të madhe për Astritin

Për më shumë detaje mund të kontaktoni në numrin e babait të Astritit: 049848609

Ta ndihmojmë Astritin të kthehet në punën e tij si inxhinier i shkencave kompjuterike.

---- ----
----
----- ----
-----