Ballina Lajme nacionale “Asnjë të mos lëvizi”, dalin pamjet e arrestimit të Çapjave dhe Suel...

“Asnjë të mos lëvizi”, dalin pamjet e arrestimit të Çapjave dhe Suel Çelës (VIDEO)

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e operacionit të koduar “KRASTA’ që çoi në goditjen e fisit Çapja në Elbasan, por edhe arrestimin e të shumëkërkuarit Suel Çela, i cili në 2017 për pak sa nuk i mori jetën efektivëve të policisë te incidentet që ndodhi pranë tregut agro-ushqimor.

Në total, ky operacion çoi pas hekurave plot 13 persona, mes të cilëve edhe disa zyrtarë.

Për më tepër shihni pamjet:

---- ---- ----
-----