Ballina Lajme nacionale “Asnjë marrëveshje, i japim fund Ramës”/ Paralajmërimi i fortë i PD-së: Nesër...

“Asnjë marrëveshje, i japim fund Ramës”/ Paralajmërimi i fortë i PD-së: Nesër përballja finale!

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Nesër pasdite opozita e bashkuar do të zhvillojë protestën e radhës kombëtare. Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Albina Deda ka reaguar lidhur me protestën, duke theksuar se 8 qershori do të jetë përballja finale me një kryeabuzues shtetëror, i cili duhet të arrestohet.

Postimi i plotë i Albina Dedës:

8 Qershori duhet të jetë përballja finale jo vetëm me një skizofren agresiv e totalisht të papergjegjshëm që duhet të izolohet, por dhe me një kryeabuzues shtetëror i cili duhet të arrestohet.

Nuk ka asnjë rrugë tjeter logjike me Edi Ramën. I siguroj jo vetëm demokratët por ç’do shqiptar se kurrë më as në Sarajet e Surrelit nuk do guxojë të shkelë ky monstër që tallet me buken e vegjëlisë shqiptare, ky Sulltan pervers që ka shitur me koncension edhe per shumë vite të ardhmen e brezave që vijnë.

Asnjë marreveshje nuk mund të ketë as politikisht dhe as njerezisht me Edi Ramen.
Ai duhet të izolohet të arrestohet.

E pastaj sipas vijimësisë teknike medikale do kurohet… E pastaj pas ekzaminimit të tij si i droguar i gradës së degraduar të gjitheve do të na vijë turp…se cilin patëm Kryeministër.

Gjushët e Avdylajt ….janë mburoja më infantine e një përbindëshi të droguar që gati po drogon ardhmerinë tonë.

---- ---- ----
-----