Ballina Showbiz Askush s’e vuri re, si u nderua Mbretëresha nga Kate Middleton në...

Askush s’e vuri re, si u nderua Mbretëresha nga Kate Middleton në 95 vjetorin e lindjes

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Dukesha e Kembrixhit, Kate Middleton e nderoi në mënyrën më të bukur Mbretëreshën Elizabeth II në 95 vjetorin e lindjes dhe askush nuk e vuri re. 39 vjeçarja huazoi vathët me perla nga monarkia, e cila i përdori për herë të parë për të festuar jubileun e saj të argjendtë në 1977.

Dukesha e Kembrixhit, 39, nderoi Mbretëreshën, 95, në ditëlindjen e saj dje duke marrë hua vathët e saj të perlave për vizitën e saj në një qendër kadetësh ajror

Nëna e tre fëmijëve mbante vathet e shkëlqyera, kombinuar me një pallto të zezë D&G ndërsa ndodhej me burrin Princ William në një turne në 282 East Ham Squadron Air Training Corps.

Kate Middleton huazoi vathët prej jubileu argjendi dhe vathë nga monarku që i veshi për herë të parë për të festuar jubileun e saj të argjendtë në 1977 (foto, 2016)

Vizita, e cila u zhvillua në ditëlindjen e 95- të të Mbretëreshës , u krye për nder të Dukës së Edinburgut, i cili ishte Komodor i Përgjithshëm Nderi i Skuadronës për 63 vjet përpara se Kate të merrte detyrën e Komandantit të Përgjithshëm në vitin 2015.

Nëna e tre fëmijëve mbante vathët e shkëlqyera, së bashku me një pallto të zezë D&G me butonin e artë që detajonte ndërsa u bashkua me burrin Princ William në një turne në 282 East Ham Squadron Air Training Corps

Mbretëresha aktualisht është një periudhë zie dy-javore dhe Kate pasqyroi gjendjen e zymtë me ansamblin e saj të zi. Kjo vjen vetëm disa ditë pasi Duka dhe Dukesha u bashkuan me familjen, përfshirë Princin Harry për të përcjellë për në banesën e fundit Dukën e Edinburghut.

Monarku, tani 93 vjeç, i veshi për herë të parë për të festuar jubileun e saj të argjendtë në 1977, në foto

/abcnews.al

The post Askush s’e vuri re, si u nderua Mbretëresha nga Kate Middleton në 95 vjetorin e lindjes appeared first on Abc News.

---- ----
-----