Ballina Showbiz As filtrat e “Instagram”-it nuk e ndihmojnë të mbulojë lodhjen, bashkëshortja e...

As filtrat e “Instagram”-it nuk e ndihmojnë të mbulojë lodhjen, bashkëshortja e Lorikut me 2 orë gjumë…

131
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Rreth tre javë më parë, ish-kapitani i Kombëtares Shqiptare, Lorik Cana, u bë baba për herë të dytë. Bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, solli në jetë një vajzë.

Çifti i njohur e kishte menduar që m kohë emrin e saj, e vendosën që ta pagëzonin Enkeleida. Loriku dhe Monica janë mjaft të lumtur tashmë që familja e tyre u rrit. Por mami Monica nuk ka lënë pa treguar edhe vështirësitë e të qenit nënë.

Ajo së fundmi ka publikuar në “Instastory” një foto ku shihet e përgjumur dhe shumë e lodhur. Bashkëshortja e Lorikut shprehet se është me dy orë gjumë, teksa mban vogëlushen e saj në krahë.

“Kur asnjë filter nuk të ndihmon. Orët e gjumit: 2”, shkruan ajo në foton e publikuar në “Instastory”.

---- ----
----
-----
-----