Ballina Showbiz Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket...

Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri

68
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Atletico Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit

Arta Nitaj është tani një emër shumë i përfolur nga publiku dhe mediat rozë.

----

Ajo u bë fillimisht e njohur si aktore në rolin e saj të ‘Xhesikës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta është shumë e komentuar sidomos për paraqitjet e saj tërheqëse dhe gjithmonë plot stil.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka ndryshuar ngjyrën e flokëve.

E me look-un e ri, Arta po duket mahnitëse./ORAinfo/

Atletico Madrid eliminohet nga Kupa e Mbretit

Postimi Arta Nitaj bën ndryshimin e madh në pamje, shikoni si po duket me look-un e ri u shfaq së pari te LAJME.mk.

----- ----