Ballina Showbiz Arta Bajrami sapo doli nga frizerja, bëri grimin dhe frizurën më të...

Arta Bajrami sapo doli nga frizerja, bëri grimin dhe frizurën më të bukur

111
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arta Bajrami është ndër këngëtaret që vazhdon të mbetët shumë e dashur për publikun.

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, këngët e saj vazhdojnë të dëgjohen, shkruan ORAinfo.

Por, Arta vazhdon të mbetët aktivr në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se sapo është rregulluar dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----