Ballina Lajme nacionale Arrestimi i zyrtarëve të Elbasanit ndez gjakrat në PD/Basha mbledh Kryesinë, ja...

Arrestimi i zyrtarëve të Elbasanit ndez gjakrat në PD/Basha mbledh Kryesinë, ja çfarë do të ndodhë

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha do të zhvillojë në orën 12 një takim me aleatët, ndërs anë orën 18:00 do të mbajë një mbledhje të jashtëzakonshme të kryesisë, Grupit Parlamentar, Kolegjit te Kryetareve dhe Kryetareve te Bashkisë.

Burime nga PD bëjnë me dije se objekt i këtij takimi do të jetë caktimi i detajeve te vijimit te aksionit politik, si dhe reagimi i PD pas arrestimeve politike te drejtuesve te PD ne qarkun Elbasan.

---- ---- ----
-----