Ballina LifeBizare Armë dhe kanabis/ Këto janë 3 femrat që po bëjnë ligjin në...

Armë dhe kanabis/ Këto janë 3 femrat që po bëjnë ligjin në Kaliforni (FOTO)

55
SHPËRNDAJE

Tre vajza kanë vendosur të hapin një fermë kanabisi për përfitime dhe për të jetuar në qetësinë që të fal natyra.

Lexie 28 vjeçe, Amy 31 vjeçe dhe Doris, 39 vjeç u vendosën në periferi të Kalifornisë për të krijuar biznesin e tyre.

Në postimet e bëra në Instagram, ato shihen teksa shijojnë jetën mes pulave, patave, kuajve, maceve dhe qenve.

Treshja i ka lënë pa fjalë ndjekësit e shumtë me publikimet e tyre aq sa interesante dhe mjaft provokuese.