Ballina Sport Armando Duka del në fushatë krah vëllait dhe PD-së: Me 25 prill...

Armando Duka del në fushatë krah vëllait dhe PD-së: Me 25 prill do bëjm gol të gjithë bashkë

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Statuti i Federatës Shqiptare të Futbollit nuk e lejon që presidenti i këtij Institucioni të përfshihet në fushata elektorale.

Por Armando Duka që e ka kthyer atë Institucion si pronë private, nuk është se pyet shumë për statutin.

Ai sot ka dal në fushatë duke mbështetur vëllain e tij Agron Dukën që do jetë në listën e PD në Durrës.

Ky i fundit ka publikuar dhe foton nga takimi ku shkruan:

“Kur takohen vëllezërit Duka me miq të vyer si: Gëzim Zalla , Ed Gryka ,Zhani Noti merr edhe opinione se si duhet të punojmë për të fituar bindshëm jo vetëm Durrësin por gjithë Shqipëria “Aleanca për Ndryshim” . Do bëjmë ” GOL” të gjithë bashkë”,- shkruan Duka në një postim në Facebook. (TemA)

---- ----
----
-----
-----