Ballina AKTUALE Arifi dhe Musliu vizitojn qytetin e Kamenicës

Arifi dhe Musliu vizitojn qytetin e Kamenicës

171
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Sot bashkërisht kryetari i komunës të Bujanocit, Nagip Arifi dhe zv/kryetari i komunës të Bujanocit, Shqiprim Musliu kan zhvilluar një takim me Kryetarin e komunës të Kamenices, Qëndron Kastrati, dhe zv/kryetarin e kësaj komune Faton Jakupi.

Në këtë takim u diskutuanë për bashkëpunim ndërkomunal e me theks të veçant për projektin:
“Ndërtimi i urës Karaçevë e Poshtme -Breznicë”, urë e cila është dëmtuar nga vërshimet para 4 viteve.
Nga ky takim u dakorduan që në formë të bashkëfinancimit ta realizojmë projektin në fjalë.

---- ----
-----