Ballina Showbiz Ariani donte ta vishte djalin si ‘kuller’, gruaja e tij bën rrëfimin...

Ariani donte ta vishte djalin si ‘kuller’, gruaja e tij bën rrëfimin prekës

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak muajve, si pasojë e rënies së një orteku ndërroi jetë zëvendës ministri i Diasporës, Arian Daci.

Ai ishte djali i vetëm i ish kryeparlamentarit, Nexhat Dacit, shkruan ORAinfo.

Ariani la pas vetes gruan, Meritën dhe dy djemtë.

Gruaja e tij Merita vazhdon të bëjë postime të shumta nga facebooku i Arianit.

Sot ajo ka publikuar një foto të djalit të saj, i cili shihet i veshur si ‘kuller’.

Duket se Ariani kishte dëshirë ta vishte kështu djalit./ORAinfo/

---- ---- ----
-----