Ballina Showbiz Arianës i ka dalë vera, shikoni si vishet për të dalë

Arianës i ka dalë vera, shikoni si vishet për të dalë

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Përleshje mes Ibrahimovicit dhe Lukakut në derbin Milan – Inter

Ariana Fejzullahu është padyshim një ndër emrat më të përfolur në publikun e medieve rozë.

Ndonëse u bë e njohur për publikun si gruaja e Ermal Fejzullahut, ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me pamjen e saj, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E duket se temperaturat e ulëta nuk e pengojnë Arianën të vishet në të shkurtra./ORAinfo/

Përleshje mes Ibrahimovicit dhe Lukakut në derbin Milan – Inter

Postimi Arianës i ka dalë vera, shikoni si vishet për të dalë u shfaq së pari te LAJME.mk.

---- ----
----
----- ----
-----