Ballina Showbiz Arianës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni, ja ҫfarë bën kur...

Arianës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni, ja ҫfarë bën kur uritet

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur në publik si gruaja e këngëtarit shumë të njohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo tani famën e madhe po e arrin vetë me paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

Ariana tani është shtatzënë në fëmiun e saj të katërt dhe gjatë kësaj kohe nuk mungon me postime të ndryshme.

Sot në Instagramin e saj ajo e ka publikuar ushqimin.

Duket se Arianës i është shtuar shumë oreksi në shtatzëni./ORAinfo/

---- ----
-----