Ballina Showbiz Arianën nuk po e ndal shtatzënia, vishet në fustan transparent

Arianën nuk po e ndal shtatzënia, vishet në fustan transparent

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzuallahu është tani një emër shumë i njohur për publikun e medieve rozë.

Ajo u bë shumë e përfolur që nga lidhja e saj me këngëtarin e mirënjohur, Ermal Fejzuallahun, përcjell ORAinfo.

Tani çifti janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt dhe gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.

E gjatë kësaj kohe Ariana është shumë aktive në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga pushimet e ajo që mori gjithë vëmendjen është veshja e saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----