Ballina Showbiz Arianën nuk e ndal as shtatëzania, publikon foton më të bukur me...

Arianën nuk e ndal as shtatëzania, publikon foton më të bukur me barkun e rrumbullakosur

74
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu edhe pak muaj do të bëhet nënë.

Pak kohë më parë Ermal Fejzullahu pranoi se do të bëhej sërish baba.

Ai zbuloi se bashkëshortja e tij, Ariana Fejzullahu është në pritje të fëmijës së tyre të katërt.

Këtë shtatzëni dyshja ka preferuar të mos e bëjë shume mediatike, megjithatë Ariana ndonjëherë publikon në rrjetet e saj sociale si duket me barkun e rrumbullakosur.

Së fundmi ajo pa hedhur në Instagram 3 foto mjaft të realizuara ku tregon si duket në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Ajo ka pozuar me barkun e rrumbullakosur dhe të veshur mban një fustan me lule të kombinuar me ngjyrat e vendit ku po pozon.

Bashkëshortja e Ermalit duket sbumë në formë dhe nuri i shtatzënize e ka bërë edhe më të bukur.

Ariana dhe Ermali nga martesa e tyre disavjepare kanë 3 fëmjë, 2 vajza dhe një djalë.

---- ---- ----
-----