Ballina Showbiz Arianën e viziton Kida pas lindjes, pamja e saj mori gjithë vëmendjen

Arianën e viziton Kida pas lindjes, pamja e saj mori gjithë vëmendjen

76
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu tani është një emër shumë i njohur për publikun.

Ajo u bë e njohur si gruaja e këngëtarit shumë të pëlqyer, Ermal Fejzullahut, përcjell ORAinfo.

----

Tani çifti janë bërë prindër për herë të katërt.

E pas lindjes, Arianën po e vizitojnë shumë shoqe.

Sot, atë e ka vizituar këngëtarja Kida dhe është pamja e Arianës padyshim ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

----- ----