Ballina Showbiz Ariana vishet në fustan të shkurtër, merr gjithë vëmendjen barku i saj...

Ariana vishet në fustan të shkurtër, merr gjithë vëmendjen barku i saj i fryrë

80
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Duke qenë se njihet si një ndër femrat më me stilt ë estradës, Ariana po e vazhdon të njejtin ritëm edhe në shtatzëni, përcjell ORAinfo.

Shtatzënia nuk po e pengon as të vishet në fustane të shkurtra.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet nga pushimi e veshur plot stil, e ai që mori gjithë vëmendjen është barku i saj./ORAinfo/

---- ---- ----
-----