Ballina Showbiz Ariana vesh fustanin më të bukur, barku i saj i fryrë po...

Ariana vesh fustanin më të bukur, barku i saj i fryrë po e bën edhe më të bukur

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana së shpejti do të behen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan dhe vëmendjen mori barku i saj i fryrë./ORAinfo/

---- ----
-----