Ballina Showbiz Ariana shtatzënë përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

Ariana shtatzënë përfundon në spital, kjo është gjendja e saj

121
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtari i mirënjohur, Ermal Fejzuallahu dhe gruaja e tij Ariana së shpejti do të behen prindër për herë të katërt.

Ata po vazhdojnë të jenë në qendër të medieve rozë me jetën e tyre luksoze, shkruan ORAinfo.

Që të dy nuk mungojnë me postime në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedojnë me mijëra ndjekës.

Sot, Ariana ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar tek stomatologu për t’i rregulluar dhëmbët dhe po duket mjaftë mirë./ORAinfo/

---- ----
-----