Ballina Showbiz Ariana po vozit me barkun e fryrë, por shikoni ҫfarë fustani ka...

Ariana po vozit me barkun e fryrë, por shikoni ҫfarë fustani ka veshur

91
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të katërt.

Gruaja e Ermal Fejzullahut është shumë e njohur sidomos për paraqitjet e saj plot stil, shkruan ORAinfo.

Ndonëse është tejet e angazhuar në familjen e saj, Ariana është super aktive në rrjete sociale.

Gjatë shtatzënisë të gjitha femrat janë të fikësuara pas një gjejë, ndërsa Ariana është fikësuar pas fotografive.

Ajo pothuajese çdo ditë po bën fotosesine të ndyshme të fotove.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet pranë veturës dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----