Ballina Showbiz Ariana nuk përmbahet, kaq shumë po ha gjatë kësaj shtatzënie

Ariana nuk përmbahet, kaq shumë po ha gjatë kësaj shtatzënie

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shtatzënia e katërt duket se po e ndryshon çdo ditë e më shumë Arianën.

Gruaja e Ermal Fejzullahut po vazhdon të jetë tejet aktive edhe gjatë kësaj kohe, përcjell ORAinfo.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku tregon se po qëndron ende në pushime.

E gjatë kësaj kohe, ajo duket se nuk po e ndalon veten dhe po ha ushqime që do ta shëndoshin shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----