Ballina Showbiz Ariana në fustan të shkurtë edhe në shtatzëni, barku i saj merr...

Ariana në fustan të shkurtë edhe në shtatzëni, barku i saj merr gjithë vëmendjen

60
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ariana Fejzullahu u bë e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut.

Ajo shquhet për paraqitjet e saj plot stil në veshje, përcjell ORAinfo.

Ariana dhe Ermali tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt.

Meqë është shumë e pranishme me postime në rrjete sociale, ajo sot ka publikuar një foto ku shihet se ka veshur një fustan të shkurtë e barku i saj mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----