Ballina Showbiz Ariana ndihet me fat, shikoni çfarë dhurate të vlefshme ia ka blerë...

Ariana ndihet me fat, shikoni çfarë dhurate të vlefshme ia ka blerë Kida

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kida dhe gruaja e Ermal Fejzullahut, Ariana janë shoqe të pandashme.

Këngëtarja e mirënjohur, Orhidea Latifi- Kida përveç bashkëpunimeve me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahun ajo është mike shumë e mirë edhe me bashkëshorten e tij, Arianën.

Ato i keni parë shumë shpesh teksa shihen duke kaluar kohë së bashku. Ariana duket se së fundmi, ka pranuar një dhuratë të veçantë nga Kida.

Me këtë rast ajo e ka falënderuar publikisht nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instastory. Bëhet fjalë për një parfum të markën ‘Coco Chanel’.

Kujtojmë se, Kida dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do ta sjellin bashkëpunimin e tyre të titulluar “Tela”. Lajmin e kanë bërë të ditur vetë artistë përmes rrjeteve sociale

---- ---- ----
-----